Professorat
COORDINACIONS
Coordinadora de 1r Cicle d’ESO i d’Activitats: Isaura Hortoneda
(hortoneda.isaura@iesjaume1.cat)
Coordinadora de 2n Cicle d’ESO i d’Activitats: Eva Martínez
(martinez.eva@iesjaume1.cat)
Coordinadora de BAT i d’Activitats: Montse Martínez (martinez.montse@iesjaume1.cat)
Coordinadora de Cicles Formatius i d’Activitats i FCT: Anna Robledo (robledo.anna@iesjaume1.cat)
Coordinador d’Ensenyaments Esportius: Jordi Palatzi (palatzi.jordi@iesjaume1.cat)
Coordinador del Pla Català de l’Esport: Alan Crabtree (crabtree.alan@iesjaume1.cat)
Coordinadora LIC: Agnès Toda (toda.agnes@iesjaume1.cat)
Coordinadors TIC: Encarnación Sánchez (sanchez.encarnacion@iesjaume1.cat) i Carme Alemany (alemany.carme@iesjaume1.cat)
Coordinadora de Qualitat: Marta Villalta (villalta.marta@iesjaume1.cat)
Coordinadora de Llengües Estrangeres: Lourdes Portella (portella.lourdes@iesjaume1.cat)
Coordinadora de Mobilitat: Cristina Casanovas (casanovas.cristina@iesjaume1.cat)
Coordinadora d’Emprenedoria: Núria Masgoret (masgoret.nuria@iesjaume1.cat)
Coordinadora de Prevenció de Riscos: Vicent Sales (sales.vicent@iesjaume1.cat)
Coordinadora de Xarxes socials: Soraya Ávila (avila.soraya@iesjaume1.cat)
EQUIP DIRECTIU
Directora: Carmina Fallada (direccio@iesjaume1.cat)
Sots-directora: Laia Domingo (convivencia@iesjaume1.cat)
Cap d’Estudis: Joan Pons (cap.estudis@iesjaume1.cat)
Cap d’Estudis Adjunt: M. José Carapuig (cap.estudis@iesjaume1.cat)
Coordinadora Pedagògica: Rosa Sanahuja (coordinacio@iesjaume1.cat)
Secretària: Lídia Pérez (lperez23@xtec.cat)
TUTORS I TUTORES
1r ESO A: Olalla Ruiz 2n ESO A: Pablo Cortés
1r ESO B: Vicent Sales 2n ESO B: Cèlia-Xué Miró
1r ESO C: Aida Salvat 2n ESO C: Marta Castell
1r ESO D: Eva Garcia 2n ESO D: Sonia Estévez
1r ESO E: Rubén Pellejà 2n ESO E: Maria José Sanchís
3r ESO A: Patrícia Llàcer 4t ESO A: Anna Carles
3r ESO B: Laura Fabregat 4t ESO B: Carles Boluda
3r ESO C: Carlos Álvarez 4t ESO C: Manel Sánchez
3r ESO D: Andrea Morales 4t ESO D: Yolanda Durán
3r ESO E: Míriam Luz 4t ESO E: Enric Rabassa
1r BAT A: Lola Pelado 2n BAT A: Raimon Grau
1r BAT B: Sebastià Anguera 2n BAT B: Agnès Toda
1r BAT C: Annabel Closa 2n BAT C: Montserrat Borràs
1r BAT D: Marisa López
1r GAD: Ana Albajez 1r AFI: María Vázquez
2n GAD: Natalia Miranda 2n AFI: Laura Navarro
1r APD: Sandra Varela 1r TIS: Lourdes Albi
2n APD: Rosa Fibla 2n TIS: Mercè Gilo
Salvament i Socorrisme: Montse Lecha
BAT 3×2: Jordi Palatzi
DEPARTAMENTS
Administració i Finances: Diana Fortuny, Ferran de Torres, Natàlia Miranda, Laura Navarro, Baldiri Panicot (Cap dep.) i Maria Vázquez.
Arts Escèniques: Soraya Ávila (Cap de dep.), Laia Domingo, Rosa Sanahuja.
Biologia i Geologia: Ferran Conill (Cap dep.), Patrícia Llàcer, Elena Maldonado, Olalla Ruiz, Aida Salvat.
Economia i Emprenedoria: Núria Masgoret i Joan Pons.
Educació Física: Andrés Climent, Alan Crabtree (Cap dep.), Laia Domingo, Montse Lecha, Elisabet Monell, Jordi Palatzi i Kiko Solórzano.
Educació Visual i Plàstica: David Branchat, Montse Martínez, Lídia Perez, Manu Rivas (Cap dep.) i Olga Tarragó.
Estudis Esportius: Jordi Palatzi (Cap dep.), Laia Domingo, Montse Lecha i Alan Crabtree. Especialistes de Creu Roja: Hugo Núñez i Especialistes de Salvament i Socorrisme: Joan Maria Marsillach i Jordi Cervera
Filosofia i Religió: Marisa López i Adriana Uilacan (Cap dep.)
Física i Química: Lourdes Bargalló, Eva Martínez i Dora Unda (Cap dep.)
Geografia , Història i Història d el’art: Montserrat Borràs, Pablo Cortés, Eva García, Esther Lozano (Cap dep.), Rubén Pellejà i Enric Rabassa.
Llengua castellana: Carlos Álvarez, Marta Castell, Marco A. Gordillo (Cap Dep.), Andrea Morles i Lola Pelado.
Llengua catalana i llengües clàssiques: Sebastià Anguera, Soraya Ávila, Elsa Benesens (Aula Acollida) M. José Carapuig, Nàroa Celma (clàssiques) Laura Fabregat, Yolanda Duran, Laura Fabregat, Montserrat Gassió (Cap dep.), Purificación Mico (Aula Acollida), Cèlia-Xue Miró, Agnès Toda i Valentí Via.
Llengües estrangeres: Anna Carles, Cristina Casanovas, Anabel Closa, Carmina Fallada, Olivier Giménez, Isaura Hortoneda, Anna Mateu (Cap dep.), M.José Muñoz, Lourdes Portella.
Matemàtiques: Gabriel Calabuig, Sònia Estéve, M. Lluïsa Gil (Cap dep.), Núria Masgoret, Vicent Sales , Carles Setó i Manuel Sánchez Flores.
Música: Míriam Luz, Rosa Sanahuja i Marta Villalta (Cap dep.).
Orientació: Imane Aboutarik, Esther Arguedas, ,Cel Balcells, P Xavier Casas, Maria Farelo (Cap dep.).
Serveis a la Comunitat: Maria Lourdes Albi, Laura Barrubes, Núria Cortés, Rosa Fibla, Raquel Gili (Cap dep.), Mercè Gilo, Anna Robledo, Cristina Rovira , Cèlia Sorribes i Sandra Varela.
Tecnologia: Carme Alemany, Raimon Grau, Rosa Martí (Cap dep.), José Manuel Pitarch i Encarnación Sánchez.