Professorat

EQUIP DIRECTIU

Directora: Carmina Fallada (direccio@iesjaume1.cat

Sots-directora: Laia Domingo (convivencia@iesjaume1.cat)

Cap d’Estudis: Joan Pons (cap.estudis@iesjaume1.cat

Cap d’Estudis Adjunt: M. José Carapuig (cap.estudis@iesjaume1.cat)

Coordinadora Pedagògica: Rosa Sanahuja (coordinacio@iesjaume1.cat)

Secretària: Lídia Pérez (lperez23@xtec.cat)

COORDINACIONS

Coordinadora de 1r Cicle d’ESO i d’Activitats: Antònia Farré
(farre.antonia@iesjaume1.cat

Coordinadora de 2n Cicle d’ESO i d’Activitats: Marta Villalta
(villalta.marta@iesjaume1.cat

Coordinadora de BAT i d’Activitats: Montse Martínez  (martinez.montse@iesjaume1.cat

Coordinadora de Cicles Formatius i d’Activitats: Roser Oliver  (oliver.roser@iesjaume1.cat

Coordinadora d’FCT: Irene Vázquez (vazquez.irene@iesjaume1.cat

Coordinador d’Ensenyaments Esportius i de Qualitat: Jordi Palatzi (palatzi.jordi@iesjaume1.cat

Coordinador del Pla Català de l’Esport: Alan Crabtree (crabtree.alan@iesjaume1.cat

Coordinadora LIC: Montserrat Gassió (gassio.montse@iesjaume1.cat

Coordinador TIC: Marco A. Gordillo (gordillo.marco@iesjaume1.cat

Coordinadora de Llengües Estrangeres: Lourdes Portella (portella.lourdes@iesjaume1.cat

Coordinador de Mobilitat: Ferran de Torres (detorres.ferran@iesjaume1.cat

Coordinadora d’Emprenedoria: Núria Masgoret (masgoret.nuria@iesjaume1.cat

Coordinadora de Prevenció de Riscos i COVID: Anna Robledo (robledo.anna@iesjaume1.cat

Coordinadora de Prevenció i Benestar: Lola Pelado (pelado.lola@iesjaume1.cat

 

 DEPARTAMENTS

Administració i Economia:  Ferran de Torres, Natàlia Miranda, Roser Oliver, Baldiri Panicot (Cap dep.)  Joan Pons, Alícia Quintana, Irene Vázquez i Maria Vázquez.

Arts Escèniques:  Soraya Ávila, Laia Domingo, Antònia Farré, Rosa Sanahuja.

Biologia i Geologia: Ferran Conill (Cap dep.), Patrícia Llàcer, Francesc Miret, Olalla Ruiz, Aida Salvat.

Cultura clàssica: Montse Piqué (Cap dep.)

Educació Física: Alan Crabtree (Cap dep.), Laia Domingo, Elisabet Monell i Jacint Grant

Educació Visual i Plàstica: Montse Martínez, Lídia Perez, Manu Rivas (Cap dep.) i Olga Tarragó.

Estudis Esportius: Jordi Palatzi (Cap dep.), Laia Domingo, Montse Lecha, Alan Crabtree i Jacint Grant. Especialistes de Creu Roja: Hugo Núñez i Especialistes de Salvament i Socorrisme: Joan Maria Marsillach i Jordi Cervera

Filosofia i Religió: Román Álvarez, Andreu Figueras i Adriana Uilacan (Cap dep.)

Física i Química: Lourdes Bargalló, Eva Martínez i Dora Unda (Cap dep.)

Geografia i Història: Montserrat Borràs,  Eva García, Esther Lozano (Cap dep.), Saray Miró,  Rubén Pellejà i Enric Rabassa.

Llengua castellana: Núria Cavallé, Marco A. Gordillo,  Lola Pelado, Anabel Sáiz  (Cap Dep.) i Rosa Tomàs.

Llengua catalana: Dolors Añón, Soraya Ávila,  M. José Carapuig,  Montse Coll, Antònia Farré, Montserrat Gassió, Anaïs Gil, Agnès Toda i Montserrat Vidiella (Cap dep.)

Llengües estrangeres: Cristina Casanovas, Carmina Fallada, Olivier Giménez, Raquel Hernández,  Isaura Hortoneda, Anna Mateu,  Adelina Pinilla,  Lourdes Portella, Carmina Rifaterra (Cap dep.), Magda Rovira i  M. José Sendra.

Matemàtiques:  Gabriel Calabuig, Núria Domènech,  M. Lluïsa Gil (Cap dep.), Carlos Jiménez, Núria Masgoret, Vicent Sales i Carles Setó.

Música: Rosa Sanahuja i Marta Villalta (Cap dep.).

Orientació: Esther Arguedas, Pilar Bellés (Cap dep.)  i Xavier Casas.

Serveis a la Comunitat:  Dolors Alet, Maite Aulès,  Carme Beas,  Rosa Fibla,  Raquel Gili (Cap dep.), Xavier Ollonarte i  Anna Robledo.

Tecnologia: Carme Alemany, Raimon Grau, Rosa Martí (Cap dep.) i Encarnación Sánchez.