Professorat

EQUIP DIRECTIU

Directora: Carmina Fallada (direccio@iesjaume1.cat

Sots-directora: Laia Domingo (convivencia@iesjaume1.cat)

Cap d’Estudis: Joan Pons (cap.estudis@iesjaume1.cat

Cap d’Estudis Adjunt: M. José Carapuig (cap.estudis@iesjaume1.cat)

Coordinadora Pedagògica: Rosa Sanahuja (coordinacio@iesjaume1.cat)

Secretària: Lídia Pérez (lperez23@xtec.cat)

COORDINACIONS

Coordinadora de 1r Cicle d’ESO i d’Activitats: Antònia Farré
(farre.antonia@iesjaume1.cat

Coordinadora de 2n Cicle d’ESO i d’Activitats: Eva Martínez
(martinez.eva@iesjaume1.cat

Coordinadora de BAT i d’Activitats: Montse Martínez  (martinez.montse@iesjaume1.cat

Coordinadora de Cicles Formatius i d’Activitats: Anna Robledo  (robledo.anna@iesjaume1.cat

Coordinadora d’FCT: Irene Vázquez (vazquez.irene@iesjaume1.cat

Coordinador d’Ensenyaments Esportius i de Qualitat: Jordi Palatzi (palatzi.jordi@iesjaume1.cat

Coordinador del Pla Català de l’Esport: Alan Crabtree (crabtree.alan@iesjaume1.cat

Coordinadora LIC: Agnès Toda (toda.agnes@iesjaume1.cat

Coordinador TIC: Marco A. Gordillo (gordillo.marco@iesjaume1.cat

Coordinadora de Llengües Estrangeres: Lourdes Portella (portella.lourdes@iesjaume1.cat

Coordinador de Mobilitat: Ferran de Torres (detorres.ferran@iesjaume1.cat

Coordinadora d’Emprenedoria: Núria Masgoret (masgoret.nuria@iesjaume1.cat

Coordinadora de Prevenció de Riscos i COVID: Vicent Sales (sales.vicent@iesjaume1.cat)  

ARTAMENTS

Administració i Economia:  Ferran de Torres, Laia Graells, Natàlia Miranda,  Baldiri Panicot, Joan Pons, Alícia Quintana, Anna Maria Salaet, Maria Vázquez (Cap dep.)

Arts Escèniques:  Soraya Ávila, Laia Domingo, Antònia Farré, Rosa Sanahuja.

Biologia i Geologia: Cintia Alonso, Ferran Conill (Cap dep.), Patrícia Llàcer, Francesc Miret, Olalla Ruiz, Aida Salvat.

Cultura clàssica: Montse Piqué (Cap dep.)

Educació Física: Andrés Climent, Alan Crabtree (Cap dep.), Laia Domingo, Montse Lecha, Elisabet Monell i Jordi Palatzi.

Educació Visual i Plàstica: Montse Martínez, Lígia Martins, Lídia Perez, Manu Rivas (Cap dep.) i Olga Tarragó.

Estudis Esportius: Jordi Palatzi (Cap dep.), Laia Domingo, Montse Lecha i Alan Crabtree. Especialistes de Creu Roja: Hugo Núñez i Especialistes de Salvament i Socorrisme: Joan Maria Marsillach i Jordi Cervera

Filosofia i Religió: Román Álvarez, Marina Solé i Adriana Uilacan (Cap dep.)

Física i Química: Lourdes Bargalló, Eva Martínez i Dora Unda (Cap dep.)

Geografia i Història: Montserrat Borràs, Pablo Cortés,  Eva García, Esther Lozano (Cap dep.),  Rubén Pellejà i Enric Rabassa.

Llengua castellana: Núria Cavallé, Marco A. Gordillo,  Lola Pelado, Anabel Sáiz  (Cap Dep.) i Rosa Tomàs.

Llengua catalana: Sebastià Anguera, Soraya Ávila,  M. José Carapuig,  Antònia Farré, Montserrat Gassió (Cap dep.), Cristina Rovira, Agnès Toda i Montserrat Vidiella.

Llengües estrangeres: Cristina Casanovas, Carmina Fallada, Carla Fernández Montaña,  Olivier Giménez,  Isaura Hortoneda, Anna Mateu, M.José Muñoz,  Lourdes Portella, Magda Rovira (Cap dep.) i Miquel Sancho.

Matemàtiques:  Gabriel Calabuig, M. Lluïsa Gil (Cap dep.), Núria Masgoret, Benet Mora, Vicent Sales i Carles Setó.

Música: Rosa Sanahuja i Marta Villalta (Cap dep.).

Orientació: Esther Arguedas, Carme Beas, Pilar Bellés (Cap dep.) , Xavier Casas i Maria Farelo.

Serveis a la Comunitat:  Tònia Alabau, Maite Aulès,  Rosa Fibla,  Raquel Gili (Cap dep.), Mercè Gilo, Pere Llinares,  Anna Robledo i Cèlia Sorribes.

Tecnologia: Carme Alemany, Raimon Grau, Rosa Martí (Cap dep.) i Encarnación Sánchez.